Hotel Orea Resort Horizont Železná Ruda

Hotelu Orea Resort Horizont Železná Ruda 11 Hotelu Orea Resort Horizont Železná Ruda 12 Hotelu Orea Resort Horizont Železná Ruda 13 Hotelu Orea Resort Horizont Železná Ruda 14 Hotelu Orea Resort Horizont Železná Ruda 15 Hotelu Orea Resort Horizont Železná Ruda 16 Hotelu Orea Resort Horizont Železná Ruda 17 Hotelu Orea Resort Horizont Železná Ruda 18 Hotelu Orea Resort Horizont Železná Ruda 19 Hotelu Orea Resort Horizont Železná Ruda 20 Hotelu Orea Resort Horizont Železná Ruda 21 Hotelu Orea Resort Horizont Železná Ruda 22

.Moderní hotel Orea Resort Horizont postavený v roce 1984, postupně rekonstruovaný. V roce 2006 byl v hotelu na ploše 1.280 m2 otevřen moderní wellness areál. Hotel je vzdálen od hlavní komunikace 1.800 m a je umístěn uprostřed lesů na horské louce. Z hotelu je překrásný výhled na hřeben západní části Šumavy. Ideální je pro hosty, kteří vyhledávají klidné prostředí a širokou nabídku regeneračních a rehabilitačních služeb. Je vhodný rovněž pro pořádání kongresů, seminářů apod.


OREA Wellness Hotel Horizont nabízí ubytování ve 101 dvoulůžkových pokojů, WC, sprchový kout, SAT- TV, telefon. Hotel má bezbariérové řešení. 1/2 double - pokoj pro 2 osoby s velkou manželskou postelí (dvě spojená lůžka). Pokoj je vybaven sociálním zařízením. Family suite - rodinné apartmá zkratka. Pokoj s minimálně dvěma ložnicemi, se třemi a více pevnými lůžky. Ložnice mohou být odděleny mobilním způsobem, nejenom pevnou zdí. Pokoj je vybaven sociálním zařízením.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-orea-resort-horizont-zelezna-ruda@toprague.cz
Adresa: Špičák 126 Železná Ruda


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Orea Resort Horizont Železná Ruda věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Orea Resort Horizont Železná Ruda se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 12:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

- Odebrat typ pokoje ...
+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist